Tel. (+372) 650-7777

Meist

5

Petromaks pakub laias valikus professionaalseid, konkurentsivõimelisi ja usaldusväärseid transporditeenuseid. Alates ettevõtte loomisest 1996. aastal, on saavutatud unikaalne kogemus sadamateenuste osutamisel, laevade agenteerimisel, veoste ekspedeerimisel, veoste vedamisel erinevate transpordiliikidega, suure ja väikese kandevõimega laevade teenindamisel ja kai ääres seismisel.

Petromaksi poolt edukalt teostatud unikaalne projekt – esmase alumiiniumi saatmine Rotterdami Kirdeväila (Põhja meretee) kaudu Krasnojarskist mööda Jenissei jõge ümberlaadimisega Igarka sadamas on tunnistuseks julgest, mittestandartsest transpordilahendusest.

Alates 1998 aastast laiendas tegevust hakates stivideerimisteenust osutatava firma operaatoriks Paljassaare kaubasadamas ning 2008. aastal sai kaide omanikuks. Petromaksi kogemus, oskused ja ressursid loovad täiendavaid võimalusi Klientide laia spektri transpordi ja logilisti vajaduste rahuldamiseks. Petromaks muudab keerulised lahendused arusaadavamaks ning on alati valmis muutma Kliendi ideed efektiivseteks lahendusteks.
1
Sadam
2
Laevade agenteerimine
3
Transporditeenused
4
Shipcare